Race 1_1 U11 Boys Primary year 5 & 6 TEAM FINISH ORDER
Pos Bib Athlete Club Time Pos Club 1 2 3 Total
1 19 Macsen TOOGOOD Carmarthen Harriers 5:06 1 1 Carmarthen Harriers 1 3 4 8
2 31 Rowan DIXON Pembrokeshire harriers 5:16 2 2 Carmarthen Harriers 7 8 14 29
3 20 Liam UPTON-BOORMAN Carmarthen Harriers 5:18 3 3 Cardiff AAC 10 11 12 33
4 18 James SLOYAN Carmarthen Harriers 5:24 4 4 Blaenau Gwent Athletics 13 18 19 50
5 32 William HARRIES Pembrokeshire Harriers 5:24 8 5 Newport Harriers 9 20 25 54
6 10 Ethan HAMER Cardiff Archers 5:26 15 U11B_RESULTS  Participating Clubs
7 12 Alex COLES Carmarthen Harriers 5:27 16 Below 3 teams do not score
8 21 Daniel WARRENDER Carmarthen Harriers 5:28 17 Aberdare Valley AAC 0  
9 28 Vaughn HUGHES Newport Harriers 5:30 18 Blaenau Gwent Athletics 3 Scoring Teams
10 9 Tom STURDY Cardiff AAC 5:32 19 Brecon AC 1  
11 7 Josh SANDERS Cardiff AAC 5:34 20 Cardiff AAC 4 Scoring Teams
12 8 Jack STEWART Cardiff AAC 5:39 21 Cardiff Archers 1  
13 2 Caian STEADMAN Blaenau Gwent Athletics 5:42 22 Carmarthen Harriers 8 Scoring Teams
14 22 Tristan WARRENDER Carmarthen Harriers 5:43 23 Llanelli AC 1  
15 13 William COLES Carmarthen Harriers 5:46 24 Newport Harriers 5 Scoring Teams
16 35 Iwan FROLEY Ysgol y Ferch or sger 5:47 25 Pembrokeshire harriers 2  
17 16 Gwilym Jac JONES Carmarthen Harriers 5:56 26 Swansea Harriers 1  
18 3 Caleb WITHERS Blaenau Gwent Athletics 5:59 27 Trots 1  
19 4 Carrick WITHERS Blaenau Gwent Athletics 6:01 28 Ysgol y Ferch or sger 1  
20 26 Dylan EVANS Newport Harriers 6:01 29 Bridgend AC 0  
21 24 Noa PRENDIVILLE Llanelli AC 6:01 30 Newton Primary School 0  
22 5 Will HERDMAN Brecon AC 6:13 31 1st Placed Team Athletes: Carmarthen Harriers (8Pts)
23 34 Rhys PEARCE Trots 6:18 32 19 Macsen TOOGOOD () 5:06
24 6 Caleb FINLAYSON Cardiff AAC 6:22 33 20 Liam UPTON-BOORMAN () 5:18
25 25 Lewis BAGSTAFF Newport Harriers 6:43 18 James SLOYAN () 5:24
26 33 Joseph WILLIAMS Swansea Harriers 6:49 2nd Placed Team Athletes: Carmarthen Harriers (29Pts)
27 29 Cory MILES Newport Harriers 6:53 9 Alex COLES () 5:27
28 27 Henry FAULKNER-CLEGG Newport Harriers 6:54 7 Daniel WARRENDER () 5:28
29 16 Tristan WARRENDER () 5:43
30 3rd Placed Team Athletes: Cardiff AAC (33Pts)
31 2 Tom STURDY () 5:32
32 22 Josh SANDERS () 5:34
33 13 Jack STEWART () 5:39